W ubiegły weekend zawodnicy CF Mrągowo wzięli udział w kolejnych zawodach Crossfit w tym roku. Tym razem były to prestiżowe zawody Garage Games. Start do samych zawodów był poprzedzony kwalifikacjami, po których wyłonieni zostali finaliści. Do finałów awansował - CFM TEAM w składzie Sebastian Romańczyk oraz Karolina Krysiak oraz w kategorii masters 35+ Ania Krysiak.

Zawody odbyły się w Nadarzynie na największych targach w polsce Go Active Show, co dodawało smaczku całej imprezie. Pierwszego dnia strartowały drużyny i tu Team z Mrągowa po trzecim treningu niestety musiał zrezygnować z dalszego udziału z powodu drobnego urazu Karoliny. Ekipa wspólnie uznała, że zdrowie jest ważniejsze i nie warto dalej ryzykować zwłaszcza, że następne konkurencje pogłębiłyby uraz.

Drugiego dnia z kolei startowała masterka Ania Krysiak. Wszystko poszło zgodnie z planem i ostatecznie po pięknej walce na całych zawodach Ania zajęła 3-cie miejsce!

Duże gratulacje dla wszystkich startujących zwłaszcza. że to kolejne tak mocne zawody gdzie, zawodnicy z Mrągowa startowali z polską czołówką. Ekipa wraz z Maciejem Kazimierskim (Head Coach CF Mrągowo) postawiła nie tylko solidne przygotowanie fizyczne, ale również na odpowiednie odżywianie przed i w trakcie zawodów z pomocą Grzegorza Prokopowicza.

Team CF Mrągowo zapewnia, że przed nimi jeszcze klika mocnych startów w tym roku, krórych nie zamierza odpuszczać.

Gratulujemy udanego występu i życzymy dalszych sukcesów!