W ubiegły weekend zawodnicy CF Mrągowo wzięli udział w zawodach Battle of the castle mających miejsce w pięknym zamku krzyżackim w Świeciu .

         Do zawodów przystąpiły trzy osoby:  Sebastian Romańczyk, Anna Krysiak, Karolina Krysiak. Same zawody odbyły się na otwartym powietrzu. Nasi zawodnicy pojechali głównie dobrze się bawić oraz sprawdzić efekty nowego planu treningowego. Pogoda na zawodach od samego rana podniosła poziom trudności utrzymując temperaturę na poziomie ponad 30tu stopni. Zawody były bardzo wymagające a organizatorzy zadbali o bardzo mocne i ciekawe konkurencje dla zawodników.          

         Ostatczenie Sebastian Romańczyk toczył walkę do samego końca, niestety w finale zajął drugie miejsce, co w klasyfikacji generalnej uplasowało go na tej samej pozycji. Anna Krysiak pomimo złego sampoczucia na starcie i trochę niesprawiedliwym punktowaniu w 1 konkurencji zdołała odrobić stratę i ostatecznie zejąła ósmą pozycję. Karolina Krysiak pięknie rozpoczęła zawody zajmując drugie miejsce w 1 treningu a później walczyła dzielnie ze swoimi słabościami, ostatecznie uplsowała się na dziewiątej pozycji. Różnica  2-3 punktów do podium pokazywała jak wyrównana była stawka.

         Cała trójka świetnie się spisała a ekipa CFM dziękuje kibicom, którzy jak zwykle pięknie kibicowali. Zyczymy dalszych sukcesów!